• Tiny Love, Wonder Buddies Mały Odkrywca Myszka Coco 12m+

Symbol: TL15045068
Brak towaru
99.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 7.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 7.99
Kurier InPost 11.99
Kurier DHL 13.9
Kurier DPD 14.9
Kurier InPost (pobranie) 14.99
Kurier DPD (pobranie) 19.9
Kurier DHL (pobranie) 19.9
Dostępność Brak towaru
EAN 7290108862522

Inteligentny przyjaciel zdziała cuda dla rozwoju Twojego malucha - wyposażone w inteligentne czujniki i siedem zabawnych interaktywnych czynności. Mali Odkrywcy nie tylko przyspieszą rozwój Twojego rocznego dziecka, ale także staną się najlepszymi przyjaciółmi. 

 

Zabawka oparta na wyjątkowych elementach rozwoju:

  • Rożne schematy zabawy, które uczą codziennych czynności.
  • Dopasowany do samodzielnej zabawy, lub do zabawy z mamą i tatą.
  • Wielkość zabawki idealnie pasuje do wielkości dłoni malucha. 
  • Rozwija komunikację, kojarzenie, kreatywność, emocje i wiele więcej.
  • A kuku to najlepsza zabawa dla rocznego dziecka. 
  • Schematy zabaw, które uczą dziecko zasady przyczyna-skutek. 

 

Spraw, by opowiadanie historii było bardziej kreatywne:

1. Zabawa A kuku - poproś dziecko, aby zamknęło oczy i schowaj jego przyjaciela za każdym razem w innym miejscu. Powiedz dziecku, żeby zaczęło szukać zabawki, używając przy tym specjalnych dźwięków jako wskazówek. Zabawa ta uczy dziecko rozpoznawania dźwięków i orientacji przestrzennej. 

2. Chichotanie - Ucz swoje dziecko rozpoznawać różne części ciała. Pokaż, że kiedy połaskocze brzuszek przyjaciela ten zacznie chichotać. Zabawa ta, uczy dziecko rozpoznawać części ciała, pokaże przyczynę-skutek, a także rozszerzy słownictwo dziecka. 

3. Odgłosy podczas podskakiwania - podskakuj zabawką w różnym tempie, czasem wolno, czasem szybciej. Dziecko może się porusząć w tym samym tempie. To będzie sprzyjało rozwojowi poczucia rytmu u dziecka, koordynacji ruchów i fizycznej kontroli. 

4. Apsik - naciśnij nosek przyjaciela, a zrobi "apsik". Następnie naciśnij własny noc, wydając odgłos kichania, a potem noc dziecka, zachęcając do tego samego. W ten sposób dziecko, będzie ćwiczyć kontakt z innymi osobami (podczas wykonywania ruchów na zmianę), jak również będzie się uczyć pojęć przyczyna i skutek. 

5. Jedzenie - daj dziecku przekąskę, aby nakarmiło swojego przyjaciela i zwróć uwagę na dźwięki, jakie wydaje. Przy tym działaniu możesz mówić dziecku, że przyjaciel jest taki głodny i trzeba go nakarmić. Takie zachowanie będzie uczyło dziecko symulacji - rozumienia codziennej sytuacji. 

6. Zasypianie - połóż przyjaciela na równej powierzchni i czekając aż zaśnie i zacznie chrapać, naucz dziecko jak ważna jest cierpliwość. Pomoże to dziecku nauczyć się czekać i doświadczać późniejszej nagrody. 

7. Potrząsanie - pokaż dziecku, co się dzieje, kiedy potrząsasz zabawkę. Poproś dziecko, aby potrząsać nią z różnych pozycji. Na przykład niech dziecko potrząśnie zabawkę trzymając ją raz w jednej ręce, raz w drugiej, nad głową i niżej. Taka zabawa rozwija symetrię dziecka. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie