• Tiny Love, Wonder Buddies Mały Odkrywca Myszka Coco 12m+

Symbol: TL15045068
109.00
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 9.99
Kurier InPost 12.99
Kurier DPD 14.99
Kurier DPD (pobranie) 19.99
Kurier InPost (pobranie) 19.99
Dostępność Mało
EAN 7290108862522

Inteligentny przyjaciel zdziała cuda dla rozwoju Twojego malucha - wyposażone w inteligentne czujniki i siedem zabawnych interaktywnych czynności. Mali Odkrywcy nie tylko przyspieszą rozwój Twojego rocznego dziecka, ale także staną się najlepszymi przyjaciółmi. 

 

Zabawka oparta na wyjątkowych elementach rozwoju:

  • Rożne schematy zabawy, które uczą codziennych czynności.
  • Dopasowany do samodzielnej zabawy, lub do zabawy z mamą i tatą.
  • Wielkość zabawki idealnie pasuje do wielkości dłoni malucha. 
  • Rozwija komunikację, kojarzenie, kreatywność, emocje i wiele więcej.
  • A kuku to najlepsza zabawa dla rocznego dziecka. 
  • Schematy zabaw, które uczą dziecko zasady przyczyna-skutek. 

 

Spraw, by opowiadanie historii było bardziej kreatywne:

1. Zabawa A kuku - poproś dziecko, aby zamknęło oczy i schowaj jego przyjaciela za każdym razem w innym miejscu. Powiedz dziecku, żeby zaczęło szukać zabawki, używając przy tym specjalnych dźwięków jako wskazówek. Zabawa ta uczy dziecko rozpoznawania dźwięków i orientacji przestrzennej. 

2. Chichotanie - Ucz swoje dziecko rozpoznawać różne części ciała. Pokaż, że kiedy połaskocze brzuszek przyjaciela ten zacznie chichotać. Zabawa ta, uczy dziecko rozpoznawać części ciała, pokaże przyczynę-skutek, a także rozszerzy słownictwo dziecka. 

3. Odgłosy podczas podskakiwania - podskakuj zabawką w różnym tempie, czasem wolno, czasem szybciej. Dziecko może się porusząć w tym samym tempie. To będzie sprzyjało rozwojowi poczucia rytmu u dziecka, koordynacji ruchów i fizycznej kontroli. 

4. Apsik - naciśnij nosek przyjaciela, a zrobi "apsik". Następnie naciśnij własny noc, wydając odgłos kichania, a potem noc dziecka, zachęcając do tego samego. W ten sposób dziecko, będzie ćwiczyć kontakt z innymi osobami (podczas wykonywania ruchów na zmianę), jak również będzie się uczyć pojęć przyczyna i skutek. 

5. Jedzenie - daj dziecku przekąskę, aby nakarmiło swojego przyjaciela i zwróć uwagę na dźwięki, jakie wydaje. Przy tym działaniu możesz mówić dziecku, że przyjaciel jest taki głodny i trzeba go nakarmić. Takie zachowanie będzie uczyło dziecko symulacji - rozumienia codziennej sytuacji. 

6. Zasypianie - połóż przyjaciela na równej powierzchni i czekając aż zaśnie i zacznie chrapać, naucz dziecko jak ważna jest cierpliwość. Pomoże to dziecku nauczyć się czekać i doświadczać późniejszej nagrody. 

7. Potrząsanie - pokaż dziecku, co się dzieje, kiedy potrząsasz zabawkę. Poproś dziecko, aby potrząsać nią z różnych pozycji. Na przykład niech dziecko potrząśnie zabawkę trzymając ją raz w jednej ręce, raz w drugiej, nad głową i niżej. Taka zabawa rozwija symetrię dziecka. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie