• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Helpmedi

Marka Helpmedi wspiera dziecko i całą rodzinę przede wszystkim podczas choroby. Pierwszą linią produktową marki Helpmedi są aspiratory kataru dla dzieci i niemowląt. Jej celem jest dostarczanie nowoczesnych, efektywnych i skutecznych rozwiązań, które poprawią jakość życia w okresie choroby oraz będą wsparciem podczas infekcji, schorzeń i dolegliwości leczonych w domu. Produkty Helpmedi są skierowane do osób w różnym wieku i o różnych potrzebach. Produkty marki Helpmedi znajdziesz w naszym sklepie dziecięcym

Helpmedi to firma, która została stworzona z myślą o wspieraniu i pomaganiu w trudnych chwilach, szczególnie podczas choroby. Celem marki Helmpedi jest dostarczanie nowoczesnych, efektywnych i skutecznych rozwiązań, które poprawią jakość życia w okresie choroby oraz będą wsparciem podczas infekcji, schorzeń i dolegliwości leczonych w domu. Produkty Helpmedi są skierowane do osób w różnym wieku i o różnych potrzebach. Firma chce być obecna od momentu planowania założenia rodziny, poprzez okres ciąży i narodzin dziecka, a także oferować produkty, które mogą być używane przez całą rodzinę.

Jednym z kluczowych produktów marki Helpmedi jest aspirator do nosa, który jest odpowiedzią na jedną z najczęstszych dolegliwości u niemowląt i małych dzieci - katar. Elektryczny aspirator Helpmedi jest nie tylko skuteczny, ale także zapewnia wygodę i mobilność, co pozwala kontrolować katar dziecka niezależnie od sytuacji i miejsca. Ponadto, aspirator Helpmedi jest przeznaczony do codziennego stosowania, pomagając w usuwaniu zanieczyszczeń i treści pokarmowej z noska dziecka. Dzięki ultracichej pracy, można go stosować nawet podczas snu malucha, zapewniając mu maksymalny komfort i ulgę w oddychaniu.

Inhalator siateczkowy Helpmedi Nebucare 

NebuCare Secure+ to kompleksowy zestaw do leczenia dróg oddechowych i kataru, zapewniający wsparcie w trudnych chwilach związanych z chorobą. W skład zestawu wchodzi bezprzewodowy nebulizator siateczkowy oraz 40 ampułek fizjologicznego roztworu soli Katarek Secure+. Atutem ampułek jest ich innowacyjna konstrukcja, która zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu zmniejszone jest ryzyko przypadkowego uszkodzenia oka czy nosa.

Inhalator NebuCare Secure+ został zaprojektowany z myślą o nebulizacji dzieci podczas leczenia różnych schorzeń dróg oddechowych. Urządzenie wyróżnia się niewielkim rozmiarem oraz ultracichą pracą, co sprawia, że można je zabrać ze sobą wszędzie, gdzie jest to potrzebne. Dzięki pojemnej baterii, nebulizator działa bezprzewodowo, co pozwala na jego ładowanie nawet w samochodzie za pomocą gniazdka USB.

Jedną z zalet nebulizatora jest jego niemal bezgłośna praca, co sprawia, że dzieci nie mają problemu z zabiegami, a starsze chętnie nebulizują się samodzielnie. Urządzenie posiada również dwa tryby szybkości, co pozwala dostosować szybkość inhalacji do potrzeb dziecka. Dodatkowo, nebulizator NebuCare wytwarza mikrocząsteczki o wielkości 5 mikronów, które skutecznie docierają głęboko do układu oddechowego, co przyspiesza proces leczenia. W skład zestawu wchodzą także maseczki dla dzieci i dorosłych oraz uniwersalny ustnik, co czyni go wszechstronnym i dostosowanym do różnych potrzeb.

Inhalator Helpmedi NebuCare Secure+ to nie tylko nebulizator, ale także innowacyjne ampułki z roztworem soli fizjologicznej, które nadają się do nebulizacji, nawilżania i pielęgnacji. Ich bezpieczna konstrukcja zapewnia wygodną aplikację bez ryzyka przypadkowego zranienia. Dzięki powiększonemu zapasowi soli - aż 40 ampułek - można korzystać z zestawu przez długi czas bez konieczności częstego uzupełniania zapasów.