• Zwroty i reklamacje

REKLAMACJA

Jeżeli zauważysz jakąkokolwiek wadę zakupionego przez Ciebie produktu, przysługuje Ci prawo do reklamacji.

Pierwszym krokiem jest wysłanie do nas maila na adres sklep@bbaby.pl z informacją o wadzie produktu, ewentualnym zdjęciem oraz numerem zamówienia.

Kolejnym krokiem o czym zapewne Cię poinformujemy będzie odesłanie do nas towaru, abyśmy mogli zbadać zasadność reklamacji.

Od momentu otrzymania produktu mamy 14 dni na ustosunkowanie się do Twojej reklamacji - decyzja o naprawie, wymianie na nowy produkt lub zwrotu pieniędzy w przypadku jeśli nie ma możliwości naprawy lub produkt jest już niedostępny.ZWROT


Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku O prawach konsumenta masz prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Bardzo prosimy o załączenie formularza zwrotu do przesyłki oraz paragonu, tak żebyśmy proces zwrotu mogli przeprowadzić niezwłocznie.

Zwracany produkt odeślij do nas bezzwłocznie na adres:

Sklep dziecięcy BBaby.pl
ul. Elizy Orzeszkowej 38
43-300 Bielsko-Biała


Koszt przesyłki zwrotnej ponosisz we własnym zakresie.

Od dnia otrzymania przesyłki mamy 14 dni na zwrot środków.

Warunkiem zwrotu środków za zakupione przez Ciebie towary jest odesłanie produktu w stanie kompletnym i nienaruszonym, bez śladów użytkowania. Zwrócony towar powinien być w nieuszkodzonym fabrycznym opakowaniu.