• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Bambino

Marka Bambino powstała w 1955 roku produkując pierwszą oliwkę dla dzieci. Pierwotnie jednym z głównych składników było olejek arachidowy, jednak w 1979 roku został zastąpiony przez olejek sojowy, który do dzisiaj możemy spotkać w większości kosmetyków Bambino.

W latach 80tych Bambino rozszerzyło swoją ofertę o krem dla dzieci, który przypominał składem krem Nivea. Później został dostosowany typowo do delikatnej skóry maluszka.

W latach 90tych reagując na potrzeby mam Bambino pracowało nad nowymi, ulepszonymi składami swoich produktów, współpracując przy tym m.in. z klinikami dermatologii i pediatrii. Marka otrzymała również złoty medal w konkursie „cudze chwalicie swego nie znacie”. A jednym z najbardziej popularnych produktów tego czasu były nitki mydlane do prania.

W latach 2000 popularne stały się chusteczki nawilżane Bambino czy szampon do włosów. Kosmetyki, które dbają o skórę dziecka, nie wysuszając jej i nie powodując podrażnień.

Dzisiaj Bambino w swojej ofercie ma już dużo więcej produktów, a ich cel jest niezmienny – dbanie o delikatną skórę naszego maluszka.

Brak produktów do wyświetlenia