• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Tuban - kreatywne zabawki

Tuban to polski producent fantastycznych, kreatywnych zabawek. Od kilkunastu lat tworzą wspaniałe produkty, które wzbudzają ogromną radość na twarzach dzieci. W ofercie marki Tuban znajdziecie genialne wielkie bańki mydlane, slime, pianki multisensoryczne, piaski dynamiczne i wiele więcej. 

W 2009 roku marka Tuban swoją przygodę rozpoczęła od dużych baniek mydlanych. Dzięki temu, że udało się stworzyć w domowym laboratorium płyn do baniek mydlanych, udało się im pobić trzy razy Światowy Rekord Guinnessa w liczbnie zamkniętych osób w bańce mydlanej. Najpierw zamknęli 125 osób, potem 193 osoby, a w 2018 roku udało się zamknąć w bańce mudlanej aż 417 osób. 

Po bańkach mudlanych przyszedł czas na rozszerzenie oferty marki Tuban i powstała szeroka gama kolorowych SLIMEów, kreatywne zestawy do tworzenia żelowych figurek Tubi Jelly, piasek dynamiczny, zmywalne lakiery do paznokci dla dzieci, multisensoryczne pianki oraz pianki do kąpieli

Wszystkie produkty marki Tuban posiadają odpowienie certyfikaty. Dzięki temu są w pełni bezpieczne dla dzieci. Poznaj wszystkie produkty marki Tuban, idealne bańki mydalne, tubi pianki czy slime.