• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Ceba Baby

​Ceba Baby to polski producent posiadający w swojej ofercie akcesoria dla dzieci i niemowląt. Ponad 30-letnie doświadczenie marki pozwala zrozumieć potrzeby rodziców i na nie odpowiedzieć. W 1989 roku dwaj przyjaciele z wykształcenia inżynierowie postanowili założyć firmą, bodźcem do tego była ich przygoda z tacierzyństwem. Pierwszym produktem była elektroniczna niania, która musiała być podłączona do prądu i nie posiadała takich funkcji jak współczesne nianie, ale działała bez zarzutu. Jednak jak się okazało w tamtych czasach niania elektroniczna nie cieszyła się zbyt dużym zainteresowaniem. Kolejnym produktem były termoopakowania, które zawojowały rynek. Żeby wyglądały bardziej dziecięco, zostały oklejane kolorowymi tapetami. Wraz z rozszerzaniem działalności pojawiły się przewijaki, które spowodowały, iż marka Ceba Baby stała się liderem w ich produkcji na całą Europę. W 2010 roku założyciele stworzyli kolejny produkt, który okazał się strzałem w dziesiątkę - cebuszka, czyli poduszka dla mamy i dziecka. Cebuszka to poduszka relaksacyjna wypełniona mikroperłą styropianową. Poznaj bliżej produkty marki Ceba Baby, które nieustannie się powiększają.


Najbardziej popularnym produktem marki Ceba Baby jest tzw. cebuszka - czuli poduszka do karmienia, poduszka do spania. Cebuszka dostępna jest w kilku rozmiarach Mini, Multi, Duo. Cebuszka jest idealną pomocą w przypadku karmienia piersią, pozwalając odciążyć kręgosłup i wygodnie ułożyć dziecko. 

Ceba Baby ma w swojej ofercie także przewijaki na łóżeczko oraz przewijaki na komodę. Przewijaki są w pełni bezpieczne dla maluszka i łatwe do utrzymania w czystości.  Maty turystyczne to także duże ułatwienie, ponieważ pozwalają wygodniej przewijać dziecka poza domem.  W ofercie Ceba Baby warto zwrócić uwagę także na kocyki dla dzieci, wykonane z przyjemnych w dotyku i bezpiecznych tkanin. Kocyk dziecięcy można używać zarówno w domu, a także na spacerze. Termoopakowanie na butelki marki Ceba Baby wyposażone jest w izolującą, styropianową warstwę, dzięki której temperatura napoju może zostać zachowana nawet przez kilka godzin.