• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Dr Brown's

Dr Brown's przede wszystkim zawsze koncentrował się na tworzeniu innowacyjnych produktów, które promują dobre zdrowie. Butelka Dr Brown's została stworzona, aby ograniczyć kolki, ulewanie, odbijanie i gazy. To jedyna w pełni wentylowana butelka dla niemowląt. Zachowuje wszystkie składniki odżywcze w mleku matki i mleku modyfikowanym. 

Lekarz rodzinny Craig Brown jest wynalazcą butelek dla niemowląt Dr Brown's. W 1988 roku, zaczął poszukiwać sposobu na znalezienie rozwiązania, żeby pomóc swojemu dziecku w uporczywych kolkach. Misją dr Browna było wyeliminowanie pęcherzyków powietrza, które przedostawały się do mleka, kiedy karmił syna. Dzisiaj eksperci od ciąży i wychowywania dzieci często sugerują kupowanie butelek Dr Brown's dla wszystkich dzieci, niezależnie od problemów trawiennych niemowląt.

Dr Brown opracował również specjalny system karmienia dla wcześniaków i niemowląt chorych oraz dzieci z trudnościami w karmieniu, takimi jak rozszczep wargi i podniebienia. Jego butelki są używane w szpitalach na całym świecie.

W jaki sposób działa wewnętrzny system wentylacyjny?
Powietrze może dostać się do mleka, powodując pogorszenie składników odżywczych i rozstrój żołądka dziecka. Zamiast tego wewnętrzny system odpowietrzający odprowadza powietrze z mleka. Brak powietrza oznacza również stałe natężenie przepływu, które wspomaga karmienie piersią. To właśnie w Dr Brownsie nazywane jest Happy Feeding. 

Butelki Dr. Brown's zostały zaprojektowane tak, aby rosnąć wraz z dzieckiem przez wiele ważnych etapów karmienia. Smoczki zapewniają kliniczną precyzję w sześciu różnych prędkościach wypływu, co pozwala rodzicom zapewnić najbardziej komfortowe karmienie w miarę wzrostu dziecka.