• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Yoonco

Yoonco to polski producent tekstyliów, którego nazwa wywodzi się od nazwy ptaka, który  swojej naturze jest bardzo rodzinny i ciepły. Założeniem marki jest wspieranie rodziców w budowaniu bezpiecznego oraz pełnego miłości otoczenia dla ich maluszka.


Wszystkie tkaniny użyte do produkcji tekstyliów spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa oraz posiadają certyfikaty OEKO-TEX Standard 100.

Yoonco posiada w swojej ofercie m.in  koce bambusowe wykonane z przędzy bambusowej, posiadającej właściwości termoregulacyjne. Kokony niemowlęce przeznaczone dla dzieci od urodzenia do ok 9. miesiąca życia. Wykonane z wysokiej jakości 100% bawełny oraz velvetu. Wielofunkcyjną poduszkę ptaszka, która odciąża lędźwie podczas siedzenia, jest pomocna podczas karmienia dziecka, służy do spania, czy jako element wystroju pokoju dziecięcego. Poduszkę rogala do karmienia ze zdejmowaną poszewką i wypełnieniem z kulki silikonowej. Termofor z pestek wiśni idealny na kolki niemowlęce, wzdęcia, ale także na bóle mięśni, bóle menstruacyjne, stłuczenia, migreny czy gorączkę. 

Yoonco o nie tylko tekstylia, ale także termometry: YT 7445 bezdotykowy termometr mierzący temperaturę ciała i produktów z czytelnym wyświetlaczem LED oraz YT 4738 do pomiaru temperatury na czole i w uchu.