• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - B.box - akcesoria dla dzieci

Początek marki b.box sięga 2007 roku gdy Monique Filer i Dannielle Michael wprowadziły na rynek przewijak baby box, od którego powstała nazwa b.box. 

 

Produkty b.box są tworzone w oparciu o potrzeby rodziców i dzieci. Dzięki obserwacjom b.box stara się sprawić, żeby korzystając z ich produktów i innowacji wszyscy byli z pełni zadowoleni. Materiały, z których korzysta b.box są trwałe i mocne. Testowane na wiele sposobów. 

 

Innowacyjnym, bestsellerowym produktem marki b.box jest bidon ze słomką obciążeniową, która porusza się wraz z płynem. Słomka ta umożliwia picie bez względu na kąt pod jakim dziecko trzyma kubek. Bidon b.box wyposażony jest w wyprofilowane uchwyty ułatwiające dziecku pewne i wygodne trzymanie. 

 

W swojej ofercie b.box ma także bidon tritanowy, który ma nietypowy kształt trójkąta – ułatwiający trzymanie butelki. Tritanowy, ponieważ tritan to nowoczesne tworzywo sztuczne o właściwościach zbliżonych do szkła, całkowicie wolne od BPA, które nie zmienia smaku napojów. 
Bidon termiczny b.box z izolacyjnej podwójnej ścianki ze stali nierdzewnej wraz z silikonową słomką. Utrzymuje temperaturę chłodnych płynów przez 8h, a płynów ciepłych 6h. 
Kubek treningowy 360 stopni, który pomoże dziecku w nauce picia ze zwykłej szklanki bez nadmiernego rozlewania. W kubku treningowym płyn wprowadzany jest do obręczy, co ułatwia swobodny przepływ i dziecko pije jak ze szklanki. 
Sztućce b.box z opatentowanym widelcem zaprojektowanym w taki sposób, aby bez problemów zmieścić się w małych ustach dziecka. 
Silikonowe gryzaki przynoszące ulgę w okresie ząbkowania. Można je założyć dziecku na nadgarstek. A wypustki i wypukłości masują dziąsła i przynoszą ukojenie. Kształt gryzaka dobrze pasuje do dziecięcych dłoni ułatwiając zabawę, wkładanie do buzi, gryzienie i ściskanie. 
Zobacz ofertę marki b.box w naszym sklepie: