• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Klupś - meble dla dzieci - łóżeczka dziecięce

Klupś to rodzinna, polska marka produkująca łóżeczka drewniane dla dzieci, łóżeczka drewniane białe, łóżeczka sosnowe, łóżeczka drewniane z szufladą, komody dziecięce, półko przewijaki i szereg innych mebelków dla dziecka. Firma Klupś meble dziecięce już od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją drewnianych, wysokiej jakości mebli. Będąc jednym z największych producentów poddaje swoje meble nieustannym badaniom i oceną, aby rodzice mieli pewność, że wybierając łóżeczko dla dziecka czy inne mebelki będą one trwałe, dobrej jakości i w pełni bezpieczne dla dziecka. Meble Klupś posiadają wymagane atesty potwierdzające zgodność wyrobów z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.
W naszym sklepie dziecięcym w Bielsku-Białej znajdziesz szeroką gamę mebli dziecięcych, a przede wszystkim obejrzysz łóżeczka dziecięce na naszej ekspozycji sklepowej. Łóżeczka Klupś mają regulowane dno, co oznacza, że możesz dostosować poziom wysokości dna łóżeczka do wieku dziecka. Większość łóżeczek posiada wyjmowane szczebelki, pozwalające na samodzielne wychodzenie z łóżeczka większego dziecka. 
Zobacz koniecznie mebelki dziecięce Klupś w naszym sklepie dziecięcym w Bielsku-Białej. 
W ofercie marki Klupś znajdziesz także komody w wysokiej jakości materiału, które mają w zestawie lub z możliwością dokupienia nakładki na komodę. Miejsca, na którym postawisz przewijak i będziesz mógł zmienić pieluszkę, czy przebrać swojego dzieciaczka. Możesz więc śmiało skompletować mebelki, aby tworzyły piękny zestaw w pokoju twojego dziecka. 

Łóżeczko Klupś - drewniane łóżeczko dla dziecka

Łóżeczko Klupś to produkty stworzone z drewna sosnowego najwyższej jakości, pochodzącego z polskich lasów. Proces produkcji rozpoczyna się już na etapie cięcia drewna w tartaku, gdzie selekcjonowane są tylko najlepsze elementy oznaczone gatunkiem pierwszym. Następnie zaufani technolodzy drewna starannie dobierają idealne elementy do konstrukcji barierki ochronnej, dna i boków łóżeczka, zapewniając tym samym jego solidność i trwałość.
Dbając o bezpieczeństwo i wygodę najmłodszych użytkowników, zadbano o to, aby dno łóżeczka wytrzymało intensywne zabawy i zachowało swoje właściwości na wiele lat. Niezwykle istotnym aspektem produkcji jest także wykorzystanie wyłącznie polskich materiałów, co podkreśla zaangażowanie marki w wspieranie rodzimej gospodarki. Każdy detal łóżeczka Klupś, od pierwszych kroków w tartaku po końcowy produkt, poddawany jest rygorystycznej kontroli jakości, aby zapewnić najwyższe standardy wykończenia i trwałości.
Oprócz solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałów, łóżeczko Klupś oferują także funkcjonalność i bezpieczeństwo podczas snu dzieci.