• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Klupś - meble dla dzieci - łóżeczka dziecięce

Klupś to rodzinna, polska marka produkująca łóżeczka drewniane dla dzieci, łóżeczka drewniane białe, łóżeczka sosnowe, łóżeczka drewniane z szufladą, komody dziecięce, półko przewijaki i szereg innych mebelków dla dziecka. 
Firma Klupś meble dziecięce już od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją drewnianych, wysokiej jakości mebli. Będąc jednym z największych producentów poddaje swoje meble nieustannym badaniom i oceną, aby rodzice mieli pewność, że wybierając łóżeczko dla dziecka czy inne mebelki będą one trwałe, dobrej jakości i w pełni bezpieczne dla dziecka. Meble Klupś posiadają wymagane atesty potwierdzające zgodność wyrobów z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.
W naszym sklepie w Bielsku-Białej znajdziesz szeroką gamę mebli dziecięcych, a przede wszystkim obejrzysz łóżeczka dziecięce na naszej ekspozycji sklepowej. Łóżeczka Klupś mają regulowane dno, co oznacza, że możesz dostosować poziom wysokości dna łóżeczka do wieku dziecka. Większość łóżeczek posiada wyjmowane szczebelki, pozwalające na samodzielne wychodzenie z łóżeczka większego dziecka. 
w ofercie marki Klupś znajdziesz także komody w wysokiej jakości materiału, które mają w zestawie lub z możliwością dokupienia nakładki na komodę. Miejsca, na którym postawisz przewijak i będziesz mógł zmienić pieluszkę, czy przebrać swojego dzieciaczka. Możesz więc śmiało skompletować mebelki, aby tworzyły piękny zestaw w pokoju twojego dziecka. 
Klupś to także drewniane krzesełka do karmienia z prostej konstrukcji i wysokiej wytrzymałości. 
Zobacz koniecznie mebelki dziecięce Klupś w naszym sklepie w Bielsku-Białej.