• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Bali Bazoo

BaliBazoo to jedna z marek producenta Dumel. Dumel istnieje od 1999 roku i jest importerem zabawek i akcesoriów dla dzieci. Głównym celem założycielem jest sprzedaż zabawek bezpiecznych oraz edukacyjnych, które będą z Waszym dzieckiem od dnia narodzin do momentu kiedy stanie się samodzielne.
BaliBazoo to różnego rodzaju zawieszki, grzechotki, karuzelki. Kontrastowe kolory przytulanek balibazoo pobudzają zmysł wzroku maluszka, a różne faktury materiału i metek rozwijają jego umiejętności poznawcze, zachęcając tym samym do odkrywania świata. 
Większość zabawek BaliBazoo przeznaczona jest dla dzieci od dnia narodzin. Praktyczne uchwyty pozwalają przymocować zawieszkę w dowolnym miejscu, np. przy łóżeczku, wózku czy foteliku. Zawieszki mają zróżnicowane faktury materiałów, grzechotkę, gryzaki czy szeleszczące elementy. 

Zawieszki do wózka BaliBazoo

Zawieszki do wózka marki Bali Bazoo to praktyczne i urocze akcesoria, które mogą być przydatne dla rodziców i ciekawe dla maluchów. Bali Bazoo oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów zawieszek do wózka, co pozwala rodzicom dopasować je do indywidualnych preferencji estetycznych. Zawieszki mogą być wyposażone w różne tekstury, kształty i dźwięki, co stymuluje rozwój sensoryczny dziecka. Maluchy mogą badać różne powierzchnie i dźwięki, co sprzyja rozwijaniu zdolności poznawczych.

Zawieszki do wózka zapewniają rozrywkę i zajęcie dla dziecka podczas podróży. Dzięki nim maluch może się bawić i eksplorować otoczenie, co może pomóc w utrzymaniu spokoju i zainteresowania podczas spacerów czy podróży samochodem. Są łatwe w montażu i demontażu, co pozwala łatwo przymocować je do różnych części wózka, takich jak barierka, rączka czy daszek. Produkty Bali Bazoo są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie dziecka, zapewniając bezpieczne materiały i konstrukcję, która nie stanowi zagrożenia dla malucha.

Zawieszki do wózka mogą być również używane jako zabawki do przytulania poza wózkiem, co zwiększa ich wszechstronność i użyteczność. To praktyczne i kreatywne akcesoria, które mogą zapewnić rozrywkę i stymulację sensoryczną dla maluchów podczas podróży. Dzięki różnorodności wzorów i funkcji, są one także atrakcyjne dla rodziców, poszukujących estetycznych i funkcjonalnych dodatków do wózka dla swojego dziecka.