• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Nasza księgarnia - książeczki dla dzieci

Książeczki wydawnictwa Nasza Księgarnia to m.in znana wielu opowieść o małych chłopczyku o imieniu Pucio oraz Felusiu. Idealne historie dla małego dziecka. Doskonały pomysł na pierwsze książeczki dla malucha. 

Wydawnictwo Nasza Księgarnia stworzyło serię Pucio, mając na uwadze rozwój najmłodszych czytelników. Każda książeczka to nie tylko zbiór słów, ale także kolorowe ilustracje, które przykuwają uwagę maluchów. Każda historia uczy dziecko nowych czynności. Seria małych kartonowych książeczek to idealny pomysł na pierwsze książeczki dla dziecka. Kolejne książki w większym formacie mają więcej treści dzięki czemu uczą rozwijać mowę, wzbogacają słownictwo, pozwalają poznać podstawowe zwroty gramatyczne. 

Pucio, sympatyczny bohater serii, wraz z przyjaciółmi, przenosi dzieci w różnorodne przygody, ucząc je cennych wartości i rozwijając wyobraźnię. Książeczki te są dostosowane do potrzeb najmłodszych czytelników, z myślą o prostocie słownictwa i przemyślanym przekazie.

Dzięki Puciowi dzieci uczą się o otaczającym świecie, emocjach, przyjaźni i wielu innych ważnych aspektach. Książki te nie tylko bawią, ale także uczą, czyniąc pierwsze kroki w świecie literatury łatwe i przyjemne dla najmłodszych. Seria Pucio to niezwykłe opowieści, które towarzyszą dzieciom w ich pierwszych spotkaniach z magią czytania.

Pucio to mały chłopiec, który wyrusza na różne przygody, poznając świat i ucząc się życiowych lekcji. Książki o Puciu często charakteryzują się ciepłym humorem, prostotą i przekazem wartości edukacyjnych. Historie te są dostosowane do poziomu zrozumienia i zainteresowań najmłodszych czytelników.

Zobacz koniecznie całą ofertę Pucia - książeczki dla najmłodszych, książki z ćwiczeń do mówienia, pierwsze układanki, puzzle czy gry. 

Feluś i Gucio to kolejne wspaniałe książki wydawnictwa Nasza Księgarnia. Feluś to mały chłopiec, któremu towarzyszy jego miś Gucio. Dzięki opowiadaniom zawartym w książeczkach dziecko nauczy się jak radzić sobie w wielu sytuacjach. Jak radzić sobie z emocjami, jak je nazywać. Jak z radością zacząć chodzić do przedszkola i ile pozytywnych emocji może towarzyszyć temu wydarzeniu. Jak znaleźć ciekawe zabawy tak, by się nie nudzić i codziennie odkrywać świat. 

Poznaj Felusia i Gucia i ich niezwykłe przygody.