• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Neno

Neno to polski producent atrakcyjnych wizualnie produktów dla nowoczesnych mam, które są praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu. 
Dyrektor generalny firmy KGK Trade, właściciel marki Neno twierdzi, że za sukcesem marki stoi jej autentyczność. Sami są rodzicami i tworząc swoje produkty zależało im na wsparciu rodziców i odciążeniu od obowiązków, tworząc produkty funkcjonalne, a przy tym na każdą kieszeń. 
Nad marką Neno pracuje sztab specjalistów, po to by zapewnić rodzicom najwyższej jakości produkty. Celem Neno jest wspieranie kobiet i zachęcanie do jak najdłuższego karmienia piersią. 
Gdy w 2020 roku Neno zaczęło przygodę z wprowadzaniem na rynek swoich produktów konkurencja przedstawiała swoje laktatory ręczne za 200 zł, podczas gdy ich pierwszy laktator w dalszym ciągu najbardziej popularny bezprzewodowy dwufazowy laktator Uno kosztował na początku zaledwie 149 zł. Po 9 miesiącach dokładnie w lipcu 2021 roku laktatory Neno były najbardziej popularnymi laktatorami na allegro. 
Od początku 2022 roku Neno zdobyło aż 36% rynky laktatorów w Polsce. Co oznacza, że co trzecia mama, która korzysta z laktatora, ma właśnie laktator marki Neno. 
Dzisiaj marka Neno to nie tylko laktatory. A także termometry, inhalatory, aspirator czy nianie elektroniczne.