• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Dream Beams - maskotki dla dzieci

Dream Beams to producent pięknych, miękkich pluszaków świecących w ciemności. W maskotkach została wpleciona specjalna nić fluorescencyjna, która świeci w ciemności. Wystarczy ją naświetlić światłem sztucznych, słonecznym lub UV.  Maskotki Dream Beams są niezwykłym pomysłem na prezent dla dziecka. Nadają się także do kolekcjonowania. Warto pamiętać, że pluszaki to idealna zabawka, która wspiera rozwój emocjonalny małego dziecka oraz jego kreatywność. 

Każdy pluszak z kolekcji Dream Beams ma swoje imię, swoją historię oraz własną osobowość. Pluszaki występują w dwóch rozmiarach 18cm oraz 30 cm. Są niezwykle kolorowe dlatego przykuwają uwagę każdego. 

Maskotka Dream Beams - przytulanka dla dziecka

Maskotki Dream Beams to niezwykłe pluszaki, które świecą w ciemności, dzięki specjalnym niciom fluorescencyjnym wplecionym w ich elementy. Te urocze i świecące w ciemności zabawki mają swój własny, niepowtarzalny blask, który zachwyca dzieci i dorosłych. Dzięki możliwości naświetlenia ich światłem sztucznym, słonecznym lub UV, zabawki te zyskują magiczny efekt, który sprawia, że stają się jeszcze bardziej fascynujące dla maluchów.

Dream Beams nie tylko zapewniają rozrywkę, ale także wspierają rozwój dzieci poprzez pobudzanie ich kreatywności oraz emocjonalnego rozwoju. Miękka pluszowa faktura sprawia, że są one idealne dla małych rączek i gotowe na każdą przygodę, a ich uroczy design sprawia, że są one doskonałym towarzyszem dla dzieci w każdym wieku.

Każda zabawka z kolekcji Dream Beams to element magicznego świata pełnego kolorów, nadziei i szczęścia, z oszałamiającą scenerią zamku, lasu, wodospadu, plaży czy zimowej krainy. Dzięki temu dzieci mogą wyruszyć w niezapomniane podróże wyobraźnią, odkrywając niezliczone przygody w towarzystwie swoich ukochanych pluszaków. Zabawki Dream Beams są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, dzięki czemu każde dziecko może cieszyć się ich urokiem i magią.