• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BIBS - smoczki uspokajające

BIBS to duńska marka premium dla niemowląt założona w 1978 roku. Kultowy okrągły smoczek Color powstał po raz pierwszy ponad 40 lat temu. 
Od początku ambicją marki BIBS było wytwarzanie produktów wysokiej jakości z najlepszych możliwych materiałów, dostarczanych w estetycznym wykonaniu. Z najwyższą dbałością o funkcjonalność, bezpieczeństwo i środowisko, szeroka gama produktów BIBS zapewnia maluchom kolorowy początek życia.
Historia marki BIBS jest historią pasji i poświęcenia. BIBS na przestrzeni lat wyrósł na międzynarodową markę i jest dzisiaj znany na całym świecie. 
Smoczki BIBS Colour są wyposażone w zawór, który wypuszcza powietrze, gdy dziecko zamyka buzię na smoczku, spłaszczając w ten sposób smoczek, który naturalnie kształtuje się zgodnie z jamą ustną dziecka. Smoczek jest produkowany z naturalnego lateksu kauczukowego. Okrągła, lekka tarcza jest odwrócona od wrażliwej i delikatnej skóry wokół ust dziecka, aby zapewnić minimalny kontakt z nosem i ustami dziecka, co oznacza mniejsze ryzyko gromadzenia się wilgoci ze śliny, która może powodować wysypki i odparzenia.