• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Bella

Bella to marka należąca do polskiego producenta Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. zajmującego się produkcją i dystrybucją artykułów higienicznych, kosmetycznych czy produktów medycznych. Bella to lider na rynku europejskim w zakresie wyborów higienicznych dla kobiet. Postała w 1956 roku od produkcji podpasek Donna. Jakość produktów stale rosła i również nazwa została zmieniona na Bella Donna "piękna kobieta". W 1983 roku produkcja środków higienicznych dla kobiet ruszyła pod marką Bella. W 1989 roku Bella zaczęła produkować celulozowe wkładki higieniczne. W 1994 roku postały pierwsze w Polsce podpaski z osłonkami bocznymi z tzn. skrzydełkami. Rok później Bella wypuściła na rynek ultracienkie popaski o grubości 2mm. W 1996 zaczęto prace nad super cienkimi wkładkami higienicznymi, które obecnie jako jedyne na rynku posiadają pokrycie ze 100% bawełny. W 2001 wprowadzono pierwsze tampony Bella. Rok 2004 to rok innowacji, ponieważ we wszystkich artykułach higienicznych zastąpiono folię laminatem oddychającym. 
Najbardziej popularnym produktem marki Bella będącym już od lat na rynku, wspierającym kobiety w okresie połogu są podkłady poporodowe. Podkłady Bella Mamma są większe i bardziej chłonne niż klasyczne podpaski. Dlatego tak często są wybierane przez mamy i rekomendowane przez szpitale i położne. Podkłady Bella zapewniają niezwykły komfort mamie w pierwszych godzinach i dniach po porodzie. 
Niewątpliwie ważnym produktem marki Bella jest segment przeznaczony dla dzieci i niemowląt. Bella Happy to m.in pieluszki, które towarzyszą dziecku przecież podczas codziennych czynności w ciągu dnia i nocy przez pierwsze kilka lat, a na pewno kilkanaście miesięcy. Warto więc wybierać pieluszki zawierające najlepszy skład. 
W naszej ofercie znajdziesz najbardziej popularne pieluszki Newborn przeznaczone dla noworodków od 2-5kg, a każde pieluszki mini 3-6kg czy midi 5-9 kg. Bella ma w swojej ofercie także pieluszki Bella Happy Before Newborn przeznaczone dla dzieci o niskiej wadze urodzeniowej. Takie pieluszki również możecie dostać w naszym sklepie.