• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Alilo

Alilo to marka, która od lat dostarcza wyjątkowe zabawki edukacyjne dla dzieci, które bawią i uczą jednocześnie. Produkty są zaprojektowane z myślą o wszechstronnym rozwoju maluchów, wspierając ich kreatywność, zdolności poznawcze oraz umiejętności interpersonalne. W szerokim asortymencie znajdziesz różnorodne zabawki, w tym interaktywne króliczki, które są edukacyjnymi głośnikami czy lampkami nocnymi z projektorem. Każda zabawka Alilo została starannie zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby zapewnić dziecku atrakcyjne i rozwijające doświadczenia.
Zabawki Alilo są nie tylko zabawne, ale także bezpieczne i funkcjonalne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zgodnych z normami bezpieczeństwa, gwarantują długotrwałą zabawę bez obaw o zdrowie dziecka.
Słodki króliczek Alilo łączy w sobie wiele funkcji, wpierając rozwój dziecka od najmłodszych lat. W rodzinie Alilo znajdziesz małego króliczka Smarty Bunny R1, który jest inteligentną grzechotką posiadającą funkcję rozpoznawania kolorów. Króliczka Honey Bunny oraz Big Bunny, który jest odtwarzaczem mp3, może służyć jako dyktafon, głośnik czy lampka nocna. Od niedawna do rodziny króliczków dołączył Happy Bunny P1 interaktywna zabawka, która uczy rytmów, kolorów oraz języka angielskiego. 
Wszystkie króliczki Alilo i produkty tej marki dostępne w naszym sklepie są nowe i pochodzą bezpośrednio od oficjalnego dystrybutora marki Alilo. BBaby to sklep partnerski Alilo
Dołącz do milionów zadowolonych rodziców i dzieci, które odkryły magię zabawek Alilo. Wybierz innowacyjne i edukacyjne produkty, które wspierają rozwój Twojego dziecka od najwcześniejszych lat.

Króliczki Alilo są wykonane z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik. 

Króliczek Alilo Honey Bunny będący najdłużej w rodzinie króliczków. To co rozróżnia go od innych do funkcja nagrywania. Króliczek może nagrać piosenkę czy bajkę w wykonaniu rodzica. 

Króliczek Big Bunny ma nie tylko świecące uszka. Jemu świeci cała głowa! On także potrafi nagrywać głos, ale oprócz tego opowiada bajki i śpiewa piosenki w dwóch językach polskim i angielskim. Umie także zapamiętać ulubione utwory dziecka. A dodatkowo może służyć jako głośnik do komputera. 

Króliczek Alilo Smarty Bunny to niezwykle inteligentna grzechotka dla dziecka. Zna piosenki, które zostały mu fabrycznie wgrane. Jego uszka świecą delikatnymi kolorami. Ponadto króliczek Alilo potrafi rozróżniać kolory. Wystarczy przyłożyć go do dołączonych kart w rożnych kolorach, a powie po polsku i po angielsku jaki to kolor.  

Alilo Happy Bunny 
podobnie jak jego starsi bracia opowiada bajki i śpiewa piosenki, ale co więcej - można z nim zagrać w gry. Jego ciałko reaguje na dotyk. Wystarczy dotknąć brzuszka, łapek lub głowy, a zacznie odtwarzać rytmy, dźwięki bębnów i pianina, nauczy Twoje dziecko kolorów, a także odgłosów zwierząt. 
Alilo to także niezwykłe klocki magnetyczne, które dzięki temu, że posiadają specjalny system magnesowy wbudowany do środka klocka, potrafią przyciągać się z każdej strony. System ten został opatentowany i jest dostępny tylko w klockach Alilo.