• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Dumel Discovery

Firma Dumel od 1999 roku jest importerem zabawek i akcesoriów dla dzieci. Wykwalifikowani pracownicy potrafią dobrać zabawkę odpowiednią do rozwoju psychicznego i motorycznego dziecka. Każda zabawka Dumel wykonana jest z najwyższej jakości surowców, odpowiada europejskim normom bezpieczeństwa oraz posiada certyfikat CE. Zabawki firmy DUMEL pobudzają wyobraźnię dziecka poprzez możliwość beztroskiej zabawy i wykorzystania jego niekończących się pomysłów.

Firma Dumel to m.in takie marki jak Dumel Discovery. Dumel Discovery to wiodąca marka zabawek edukacyjnych, która od lat zachwyca dzieci i rodziców swoimi innowacyjnymi produktami. Ich misją jest inspirowanie dzieci do nauki i odkrywania świata poprzez kreatywną zabawę. Oferta Dumel Discovery to szeroki wybór interaktywnych zabawek, gier i zestawów edukacyjnych, które rozwijają wyobraźnię, umiejętności poznawcze i zdolności manualne dzieci. Od zestawów do budowy, przez interaktywne książeczki, po zabawki sensoryczneDumel Discovery oferuje produkty dopasowane do różnych grup wiekowych i zainteresowań dzieci.

Zabawki Dumel Discovery są projektowane z myślą o najwyższych standardach bezpieczeństwa i jakości. Wspierają rozwój dzieci poprzez dostarczanie produktów, które nie tylko bawią, ale także uczą i rozwijają. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i starannemu projektowaniu, Dołącz do milionów zadowolonych rodzin i odkryj fascynujący świat zabawek edukacyjnych. Zabawki te zapewniają nie tylko zabawę, ale także rozwój i edukację dla najmłodszych!

Zabawka dla półrocznego dziecka - kula sensoryczna Dumel

Kula Sensoryczna Dumel to zabawka, która nie tylko dostarcza dzieciom radości, ale także wspiera ich rozwój sensoryczny poprzez stymulację różnych zmysłów. Składa się z różnorodnych elementów, takich jak kolorowe linki i koraliki o zróżnicowanej fakturze. Te różnorodne tekstury stymulują zmysł dotyku dziecka, umożliwiając mu odkrywanie nowych faktur i kształtów. Dzięki kolorom, teksturze i ruchomym elementom, kula sensoryczna stymuluje zarówno zmysł dotyku, jak i wzroku dziecka. Maluch ma okazję eksplorować różnorodne bodźce sensoryczne, co sprzyja jego poznawaniu otaczającego świata.

Na szczycie kuli znajduje się specjalny element, który emituje zabawny, terkoczący dźwięk przy każdym przekręceniu, co dodaje zabawie interaktywności i zachęca dziecko do eksploracji i manipulacji zabawką. Kula sensoryczna została zaprojektowana z myślą o najmłodszych dzieciach, dlatego przeznaczona jest dla maluchów już od 6 miesiąca życia. Jej cechy, takie jak terkotanie i ruchome koraliki, sprawiają, że stanowi ona atrakcyjną i edukacyjną rozrywkę dla najmłodszych.

Zabawka wspiera rozwój sensoryczny dziecka, umożliwiając mu eksplorację różnych faktur, kształtów i dźwięków. Dzięki temu maluch może rozwijać swoje zdolności percepcyjne i poznawcze w sposób przyjemny i interaktywny. Kula Sensoryczna Dumel to doskonała zabawka, która nie tylko zapewnia dzieciom radość zabawy, ale także wspiera ich rozwój sensoryczny poprzez stymulację różnych zmysłów i zachęcanie do eksploracji otaczającego świata.

Zabawka dla roczniaka - Odkrywczy Domek Dumel 

Odkrywczy Domek Dumel to interaktywna zabawka stworzona z myślą o maluchach od 12 miesiąca życia, które pozwala dzieciom na poznanie otaczającego świata domowego w sposób zabawny i edukacyjny. Domek jest wypełniony mnóstwem ciekawych funkcji, które rozwijają zmysły i umiejętności dziecka. Domek Dumel wyposażony jest w realistyczne odgłosy domowych przedmiotów, takie jak skrzypiące drzwi, dźwięki telefonu, kuchenki czy pralki. Dzięki nim dzieci mogą nauczyć się rozpoznawać dźwięki z codziennego otoczenia i łączyć je z odpowiednimi przedmiotami. Oprócz realistycznych dźwięków, domek Dumel oferuje także wesołe rymowanki, które są aktywowane poprzez naciśnięcie odpowiednich przedmiotów. To dodatkowy element, który sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej interesująca i rozwijająca.

Zabawka jest również wyposażona w ekscytujące światełka, które przyciągają uwagę dziecka i dodają mu dodatkowej radości podczas zabawy. Domek Dumel wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Pozwala maluchowi na naukę rozpoznawania dźwięków, rozwija zdolności logicznego myślenia poprzez łączenie dźwięków z odpowiednimi przedmiotami, oraz pobudza kreatywność poprzez interaktywną zabawę. Zabawka została zaprojektowana z myślą o najmłodszych dzieciach, dlatego jest bezpieczna i odpowiednia dla maluchów już od 12 miesiąca życia. Odkrywczy Domek Dumel to nie tylko interaktywna zabawka, ale także narzędzie do nauki i rozwoju dla najmłodszych dzieci, które pozwala im odkrywać świat w sposób fascynujący i przyjemny.

Zabawka na przyssawce - fantastyczne zabawki zajmujące dziecko

Jednym z takich produktów, który kochają dzieci jest słoneczko na przyssawce Dumel Discovery. Urocza i wszechstronna zabawka, która dostarcza dużo radości i stymulującej zabawy najmłodszym dzieciom. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, słoneczko oferuje wiele interaktywnych elementów, które zachęcają do eksploracji i odkrywania. Dzięki nim dzieci mogą stymulować swój zmysł dotyku, eksplorując różne tekstury.

Dodatkowa grzechotka dostarcza dodatkowego bodźca sensorycznego i dźwiękowego, zachęcając dziecko do interakcji. Gdy buzia słoneczka zostanie naciśnięta, zmienia kolory i migocze, dostarczając dziecku wielu wrażeń wizualnych i sprawiając, że zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Zabawkę można łatwo przyczepić do dowolnej płaskiej powierzchni za pomocą praktycznej przyssawki, co umożliwia zabawę zarówno w domu, jak i w podróży.

Słoneczko na przyssawce jest przeznaczone dla dzieci już od 6 miesiąca życia, co zapewnia bezpieczną, edukacyjną i rozwijającą zabawę. Dzięki urokowi i różnorodnym możliwościom zabawy, Słoneczko na przyssawce Dumel Discovery stanowi doskonały sposób na stymulowanie rozwoju sensorycznego i dostarczanie radości najmłodszym dzieciom.

Drugą bardzo popularną zabawką na przyssawce jest karuzelka zwierzątka. Zwierzątka na Przyssawce Dumel Discovery to kolorowa i interaktywna zabawka, która zapewni maluchowi wiele radości i stymulującej zabawy. Zawiera koraliki oraz ruchome figurki zwierzątek, co zachęca dziecko do eksploracji różnych tekstur i ruchu. Górną część zabawki stanowi obrotowa karuzela z ruchomą małpką i ptaszkiem, która dostarcza dziecku dodatkowej stymulacji sensorycznej i wizualnej.

Po naciśnięciu na czerwone jabłuszko w dolnej części zabawki, uruchamiane są melodie i wesołe odgłosy, co sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i interaktywna. Dzięki przyssawce zabawkę można łatwo przymocować do dowolnej gładkiej i płaskiej powierzchni, co ułatwia zabawę i zapobiega przypadkowemu przesuwaniu się zabawki. Produkt jest przeznaczony dla dzieci już od 6 miesiąca życia, co zapewnia bezpieczną i odpowiednią zabawę dla najmłodszych dzieci. Dumel Discovery Zwierzątka na Przyssawce to idealny sposób na rozwijanie zmysłów dziecka oraz dostarczanie mu radości poprzez interaktywną zabawę.