• Tommee Tippee, butelka antykolkowa 260ml 0+

Symbol: AK-2661
Wiek dziecka 0m+
Pojemność 260ml
Rodzaj butelki plastik
39.90
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 9.99
Kurier InPost 13.99
Kurier DPD 15.99
Kurier DPD (pobranie) 22.99
Kurier InPost (pobranie) 22.99
Dostępność Mało
EAN 5010415225696

Butelka Tommee Tippee antykolkowa Advanced Anti-Colic pozwala na swodobne przejście z karmienia piersią na pokarm z butelki. Butelka antykolkowa Tommee Tippee ma smoczek w kształcie sutka oraz unikalną antykolkową technologię. 

Butelka antykolkowa Tommee Tippee o pojemności 260ml ze smoczkiem o wolnym przepływie, idealny dla noworodków. 

Unikalny system odpowietrzania zapobiegający kolkom odciąga powietrze z mleka poprzez otwory w pierścieniu wentylacyjnym w dół rurki odpowietrzającej, a następnie przez zawór w kształcie gwiazdy do podstawy butelki. Powietrze przy podstawie nie wypełnia mleka, co sprawia, że podczas karmienia maluch połyka więcej mleka, a jak najmniej powietrza.

Przed pierwszym użyciem butelek:

Rozłóż wszystkie części, zdejmij zawór w kształcie gwiazdy oraz pierścień wentylacyjny z rurki odpowietrzającej. Włóż wszystkie elementy do wrzącej wody na 5 minut. Zapewni to zachowanie odpowiedniej higieny oraz pomoże w otwarciu nacięcia zaworu. Może być konieczne delikatnie ściśnięcie zaworu w celu otworzenia nacięcia.

Następnie postępuj zgodnie ze specjalnymi instrukcjami dotyczącymi czyszczenia butelek antykolkowych Advanced Anti-Colic.

Sprawdź otwarcie nacięcia zaworu w kształcie gwiazdy, spoglądając na niego pod światło. Jeśli nacięcie jest szczelnie zamknięte, ściśnij je delikatnie palcami w celu otworzenia.

Jak używać butelek antykolkowych Advanced Anti-Colic?

  • przed każdym użyciem dokładnie sprawdź butelkę i rozciągnij jej smoczek we wszystkich kierunkach
  • ze względów bezpieczeństwa i higieny zaleca się wymianę smoczka do butelki co 2 miesiące lub wcześniej w przypadku zauważenia oznak uszkodzenia lub zużycia.

Co się stanie, jeśli włożę rurkę odpowietrzającą do butelki natychmiast po przygotowaniu pokarmu?

Włożenie rurki odpowietrzającej do wrzącego lub gorącego płynu nie zniszczy jej, ale może spowodować zassanie płynu do rurki, a w rezultacie prowadzić do jej przeciekania po złożeniu. Pasek ze wskaźnikiem ciepła na boku rurki odpowietrzającej oczywiście zabarwi się na intensywnie różowy kolor, ostrzegając przed zbyt wysoką temperaturą pokarmu. 

Jak najlepiej sprawdzić temperaturę pokarmu za pomocą rurki odpowietrzającej?

Upewnij się, że rurka odpowietrzająca ma temperaturę pokojową przed sprawdzeniem temperatury pokarmu. Zanurz rurkę w mleku na 10 sekund. Jeśli pasek wskaźnika ciepła ma wyraźny różowy kolor, pokarm jest za gorący. Pozostaw mleko do dalszego schłodzenia przed nakarmieniem dziecka.

Nie ma potrzeby wkładania rurki odpowietrzającej do samego końca butelki — po prostu zanurz jej koniec w pokarmie i wyjmij, by sprawdzić kolor wskaźnika ciepła. Do sprawdzenia temperatury wystarczy zanurzyć rurkę na około 1,5 cm.

Zawsze sprawdzaj temperaturę mleka przed podaniem niemowlęciu.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie