• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Aleva Naturals

Aleva Naturals to certyfikowane, nietestowane na zwierzętach i biodegradowalne, naturalne kosmetyki dla delikatnej skóry maluszka. 
Kosmetyki marki Aleva Naturals głęboki nawilżają i odżywiają skórę dziecka. Produkty tej marki są cenione na całym świecie, zdobywając wiele certyfikatów i wyróżnień. 
Skład kosmetyków marki Aleva Naturals jest bardzo prosty i nie zawiera szkodliwych substancji. 

Marka Aleva Naturals powstała w 2008 roku wraz z narodzinami synka farmaceuty, który zdając sobie sprawę z delikatnej skóry noworodka postanowił stworzyć idealne kosmetyki. W procesie tworzenia kosmetyków założyciel czerpał ze swojego wieloletniego doświadzzenia w dziedzinie pielęgnacji skóry dzieci i dorosłych, a także wracając do swoich korzeni - ajuwerdy, czyli starożytnej indyjskiej nauki o życiu. 

Popularnym produktem marki Aleva Naturals są bambusowe chusteczki nawilżające dla dzieci. Antybakteryjne i nawilżające działanie bambusa sprawia, że produkty z wykorzystaniem tego składnika są idealne dla osób z wrażliwą skórą i różnymi alergiami. Chusteczki nawilżane wodą są całkowicie biodegradowalne już po 21-28 dniach. Chusteczki bambusowe nie są wybielane, ponieważ włókno bambusowe zawiera naturalny środek antybakteryjny, nadający im białego koloru. 

Chusteczki nawilżane Aleva Naturals produkowane są w Chinach, ponieważ właśnie w Chinach bambus ma najlepsze warunki do wzrostu. 

Bambusowe chusteczki do smoczka i zabawek to produkt cieszący się ogromną popularnością w naszym sklepie internetowym.
Brak produktów do wyświetlenia