Squishmallows
to niezwykle popularne maskotki, które zdobyły serca milionów dzieci i dorosłych na całym świecie. Są miękkie, puszyste i bardzo przyjemne w dotyku, dlatego idealnie sprawdzają się do przytulania. Każda maskotka Squishmallows ma unikalny wygląd, co sprawia, że zbieranie ich staje się prawdziwą pasją.

Ponadto Squishmallows są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Można je prać w pralce, więc nawet po intensywnym użytkowaniu będą wyglądać jak nowe.

Dzięki swojej uroczystości i różnorodności, maskotki Squishmallows doskonale sprawdzą się jako prezent dla każdego, kto kocha miękkie i przytulne zabawki. Są również świetnym towarzyszem podczas podróży czy spania, dzięki czemu można zawsze mieć przy sobie kawałek rozgrzewającej przytulanki. Zdecydowanie warto zainwestować w kilka maskotek Squishmallows i cieszyć się ich urokiem i wygodą przez wiele lat.

Maskotki Squismallows wykonane są z miękkiego materiału spandex oraz wypełnione są pianką Memory Foam, która zawsze wraca do pierwotnego kształtu.Przytulanie to jedna z najbardziej magicznych czynności w życiu. Nie ma znaczenia, ile macie lat. Nawet gdy dorastamy, przytulanie pozostaje ważnym elementem naszego codziennego doświadczenia, ponieważ przynosi nam nie tylko ciepło fizyczne, ale również emocjonalne wsparcie.

Przytulanie także zmniejsza poziom odczuwanego lęku? W trakcie przytulania wydziela się oksytocyna, czyli hormon działający uspokajająco oraz wyciszająco. Wspomaga on obniżanie kortyzolu, czyli hormonu stresu. Dodatkowo bliskość z drugą osobą zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Wybierz swoją maskotkę Squishmallows! A jest z czego wybierać Squishmallows krowa, Squishmallows axolot, Squishmallows żabka oraz mnóstwo innych zwierzątek. Sprawdź sam!