• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Zaffiro

Zaffiro czyli firma Womar powstała w 1989 roku w Częstochowie. Od lat łączy w sobie produkty dla dzieci, które są niezwykle funkcjonalne i atrakcyjne. Materiały, z których są wytwarzane posiadają liczne certyfikaty i atesty. 

 

Filozofią marki Zaffiro jest hasło serce przy sercu. 

 

Marka łączy takie aspekty jak:
Bliskość - podtrzymanie naturalnej więzi dziecka z rodzicem. Pierwsza bliskość to bijące SERCE mamy. 
Opieka - dziecko wyczuwa, gdy ktoś zajmuje się nim z miłością. Opieka to rozumiejące SERCA bliskich. 
Uważność - łączy opiekę z mądrością. Kiedy mamy pomóc dziecku w przypadku codziennych emocji, a kiedy zostawić te emocje takie jakie są. Uważne SERCE nie osądza, ale prowadzi. 
Dostępność - gdy rodzic daje poczucie bezpieczeństwa dziecku, ale nie odbiera wolności dzieciństwa. Dostępne SERCE zna potrzeby bliskich.
Równowaga - każdy ma prawo do innego spojrzenia na świat. Dostępne SERCE zna potrzeby bliskich.
Wolność - możliwość bycia kim się chce, a nie robienie czegoś, bo tak oczekują od nas inni. Miłość zaczyna się tam, gdzie SERCE jest wolne. 
Rozwój - relacja dziecko-rodzic cały czas się zmienia. SERCE, które się nie rozwija, przestaje bić.
Spełnienie - ponieważ spełnienei rodziny to spełnienie rodziców i dziecka. Spełnione SERCE jest szczęśliwe.

W naszym sklepie znajdziesz nosidełka dla dziecka Zaffiro. Są to ergonomiczne nosidełka w przystępnej cenie, o niewielkich rozmiarach i wadze. Idealnie sprawdzą się w domu i w podróży. Nosidełka ergonomiczne są bardzo ważne dla rozwoju dziecka, ponieważ bliskość, dotyk i uważność rodzica są dla malucha niezwykle ważne. Nosidełko dla dziecka daje możliwość pogłębiania więzi między rodzicem a dzieckiem. Nosidełko Zaffiro jest zaprojektowane z dbałością o każdy detal, zapewnia maluchowi bezpieczeństwo i utrzymanie anatomicznie prawidłowej pozycji, a rodzicowi komfort i swobodę ruchów.
Brak produktów do wyświetlenia