• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Braun

Braun to niemiecka marka sprzętu elektronicznego takiego jak: golarki, prostownice do włosów, depilatory, suszarki, szczoteczki do zębów. Braun przez kilka lat był własnością amerykańskiego koncernu kosmetycznego Procter & Gamble, natomiast w 2012 roku bezterminowe prawa do produkcji małych urządzeń nabyło przedsiębiorstwo De’Longhi. 

W branży dziecięcej Braun jest niekwestionowanym liderem produkującym termometry na podczerwień oraz aspiratora do nosa dla dzieci. 

Termometr ThermoScan® 3 to bardzo szybki i wygodny w obsłudze termometr do pomiaru temperatury w uchu, robi odczyty w ciągu jednej sekundy i alarmuje o gorączce za pomocą dźwięku.

Termometr ThermoScan7+® to najbardziej zaawansowany termometr marki Braun do pomiaru termeratury w uchu dziecka. Technologia Age Precision® pozwala na dostosowanie wyniku pomiaru do wieku dziecka, co ułatwia interpretację osiąganego wyniku.

Termometry do ucha marki Braun posiadają w zestawie higieniczne kapturki, czyli jednorazowe osłonki na sondę. 

Termometr BNT400 służy do pomiaru temperatury na czole, posiada również unikalną technologię Age Precision®. Niezwykle wrażliwy czujnik w połączeniu z innowacyjnym układem optycznym wychwytuje dwa razy więcej ciepła emitowanego przez ciało człowieka niż tradycyjne termometry czołowe. Termometr Braun mierzy także temperaturę żywności, wody do kąpieli, a także otoczenia. 

Aspirator Braun BNA 100 jest kompaktowy, lekki i wykonany w sposób ergonomiczny. Posiada dwie silikonowe końcówki, pozwalające dopasować aspirator do noska dziecka. Końcówka szersza służy do większych dziurek lub gęstego kataru. Końcówka węższa dla mniejszych dzieci lub rzadkiej wydzieliny. Aspirator Braun posiada także dwie moce ssania. 
Wszystkie produkty marki Braun w naszym sklepie są nowe, fabrycznie zapakowane i posiadają pełną gwarancję.
Brak produktów do wyświetlenia