• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Alilo

Alilo to polski producent niezwykłych zabawek interaktywnych dla Twojego dziecka. 
Słodki króliczek Alilo łączy w sobie wiele funkcji, wpierając rozwój dziecka od najmłodszych lat. 

W rodzinie Alilo znajdziesz małego króliczka Smarty Bunny R1, który jest inteligentną grzechotką posiadającą funkcję rozpoznawania kolorów. Króliczka Honey Bunny oraz Big Bunny, który jest odtwarzaczem mp3, może służyć jako dyktafon, głośnik czy lampka nocna. 
Od niedawna do rodziny króliczków dołączył Happy Bunny P1 interaktywna zabawka, która uczy rytmów, kolorów oraz języka angielskiego. 

Króliczki Alilo są wykonane z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik. 

Króliczek Alilo Honey Bunny będący najdłużej w rodzinie króliczków. To co rozróżnia go od innych do funkcja nagrywania. Króliczek może nagrać piosenkę czy bajkę w wykonaniu rodzica.

Króliczek Big Bunny ma nie tylko świecące uszka. Jemu świeci cała głowa! On także potrafi nagrywać głos, ale oprócz tego opowiada bajki i śpiewa piosenki w dwóch językach polskim i angielskim. Umie także zapamiętać ulubione utwory dziecka. A dodatkowo może służyć jako głośnik do komputera. 

Króliczek Alilo Smarty Bunny to niezwykle inteligentna grzechotka dla dziecka. Zna piosenki, które zostały mu fabrycznie wgrane. Jego uszka świecą delikatnymi kolorami. Ponadto króliczek Alilo potrafi rozróżniać kolory. Wystarczy przyłożyć go do dołączonych kart w rożnych kolorach, a powie po polsku i po angielsku jaki to kolor. 

Alilo Happy Bunny podobnie jak jego starsi bracia opowiada bajki i śpiewa piosenki, ale co więcej - można z nim zagrać w gry. Jego ciałko reaguje na dotyk. Wystarczy dotknąć brzuszka, łapek lub głowy, a zacznie odtwarzać rytmy, dźwięki bębnów i pianina, nauczy Twoje dziecko kolorów, a także odgłosów zwierząt. 
- Świecące miękkie uszka świecą na 7 różnych kolorów. 
- Magiczne czółko pozwala przełączać ogłosy. Zmieniaj tryby od pianina, odgłosów zwierząt, po instrumenty muzyczne i kolory. 
- Magiczna głowa włącza kojące dźwięki - wystarczy dotknąć tyłu głowy. 
- Dotknij prawej łapki, a uruchomisz tryb opowiadania bajek. 
- Dotknij lewej łapki, a włączysz piosenki. 
- Naciskając na magiczny brzuszek króliczek alilo zacznie odtwarzać różne rytmy (jazz, latino, rock). 
- Dotykając jednocześnie dwóch łapek użyjesz jednego z trybów - odtwarzania melodii, grania w gry lub zmiany kolorów. 

Alilo to także niezwykłe klocki magnetyczne, które dzięki temu, że posiadają specjalny system magnesowy wbudowany do środka klocka, potrafią przyciągać się z każdej strony. System ten został opatentowany i jest dostępny tylko w klockach Alilo. 

Wszystkie króliczki Alilo i produkty tej marki dostępne w naszym sklepie są nowe i pochodzą bezpośrednio od oficjalnego dystrybutora marki Alilo. 

A sklep BBaby jest certyfikowanym, oficjalnym sklepem partnerskim marki.